„SLIM EFFECT” czyli kawitacja ultradźwiękowa to innowacyjna metoda liposukcji ultradźwiękowej usuwająca nadmiar tkanki tłuszczowej. Podczas zabiegu wykorzystywane są fale ultradźwiękowe o wysokiej mocy i niskiej częstotliwości, które działają selektywnie na komórki tłuszczowe, trwale je niszcząc. Powoduje to zmniejszenie ilości komórek tłuszczowych (adipocytów) w danym obszarze ciała. Technologia ta umożliwia miejscowe rozbijanie adipocytów na brzuchu, ramionach, biodrach, pośladkach oraz udach. Zabieg z wykorzystaniem tej funkcji jest bezbolesny i nieinwazyjny. Już po pierwszym zabiegu zauważalna jest redukcja obwodu ciała, ponieważ następuje wchłanianie obrzęków. W trakcie wykonywania zabiegu na danym obszarze, zachodzi na nim zjawisko fizyczne, nazywane kawitacją, czyli działanie fal ultradźwiękowych o niskiej częstotliwości i wysokiej mocy no ośrodki płynne. Dawka energii dostarczana jest do przestrzeni w podskórnej warstwie tłuszczu. Dodatkowo przed zabiegiem liposukcji ultradźwiękowej oraz po nim wykonujemy Vacuum (drenaż limfatyczny), aby udrożnić układ limfatyczny i pobudzić go do wydalania zbędnych produktów przemiany materii.

Wspomagamy odchudzanie Bielsko-Biała

Drenaż limfatyczny to bezbolesny zabieg, który wspiera proces uwalniania tłuszczy i szkodliwych substancji z organizmu. W rezultacie pozwala zgubić zbędne kilogramy, zredukować cellulit, ujędrnić skórę i pozbyć się obrzęków, ale jego celem jest przede wszystkim pobudzenie krwi oraz usprawnienie przepływu limfy.

Na czym polega drenaż limfatyczny?

Vacuum przeprowadzamy przed i po każdej kawitacji ultradźwiękowej. Zabieg wykonujemy na nagim ciele przy użyciu specjalnej głowicy. Masaż trwa około 1 minuty – w tym czasie delikatne ruchy i sekwencyjne uciski określonych obszarów ciała przyczyniają się do poprawy stanu całego organizmu.

Jakie są wskazania do drenażu limfatycznego? Zabieg, który po części ma wspomóc odchudzanie, zalecany jest przede wszystkim osobom borykającym się z cellulitem, niewydolnością żył, przewlekłymi obrzękami czy otyłością. Vacuum świetnie sprawdzi się także w przypadku każdego, kto chce zapobiec powstawaniu żylaków czy zadbać o swoje zdrowie, stosując detoksykację organizmu.

Zabieg kawitacji ultradźwiękowej

Po drenażu limfatycznym, przechodzimy do wykonania kawitacji ultradźwiękowej. Zabieg stanowi bezpieczniejszą i bezbolesną alternatywę dla liposukcji, czyli metody odsysania tłuszczu, wymagającej ingerencji chirurgicznej. Wykorzystanie fal ultradźwiękowych jest znacznie mniej inwazyjne i nie niesie ze sobą żadnych skutków ubocznych. Co ważne, nie są one przeznaczone wyłącznie dla osób otyłych. Z tego zabiegu powinien skorzystać każdy, kto pomimo diety i regularnych ćwiczeń nadal nie może zgubić zbędnych kilogramów. Liposukcję ultradźwiękową proponujemy zarówno kobietom, jak i mężczyznom.

Jak przebiega kawitacja ultradźwiękowa?

Liposukcja kawitacyjna jest nie tylko bezbolesna, ale wręcz przyjemna – w trakcie odczuwa się rozchodzące uczucie ciepła. Do jej przeprowadzenia wykorzystujemy fale ultradźwiękowe o niskiej częstotliwości i wysokiej mocy, które trwale niszczą pojedyncze komórki tłuszczowe. W zależności od wybranej partii ciała, zabieg „Slim Effect” wykonujemy przez 7 minut, natomiast w przypadku całego ciała – od 30 do 90 minut. Aby utrzymać zadowalające efekty, zaleca się powtarzanie zabiegu raz na 6-8 dni.

Dlaczego warto zdecydować się na kawitację ultradźwiękową? Jest nie tylko świetnym sposobem na odchudzanie bez efektów jojo. Najważniejszy rezultat zabiegu stanowi ogólna poprawa wyglądu poprzez modelowanie sylwetki (widocznie zmniejsza obwód ciała), a także redukcja cellulitu i trudno usuwalnych złogów tłuszczu skumulowanych w organizmie. Najczęściej dotyczy to takich partii ciała jak ramiona, brzuch oraz biodra.

Nieinwazyjną liposukcję mogą Państwo wykonać w naszym gabinecie kosmetycznym w miejscowości Bielsko-Biała. Good Day Spa to wyjątkowe miejsce, gdzie wykwalifikowana kadra zadba o Państwa wygląd i samopoczucie. Serdecznie zapraszamy do rezerwacji terminów za pośrednictwem strony internetowej.

Efekty po serii zabiegów:

 • wyszczuplenie i modelowanie sylwetki
 • redukcja cellulitu
 • redukcja tkanki tłuszczowej
 • ujędrnienie ciała i likwidacja zwiotczeń
 • stymulacja przemiany materii
 • Cena: brzuch + boczki - 125 zł

  Uda + pośladki - 175 zł

  Brzuch + boczki + uda + pośladki - 300 zł

  Tylko w listopadzie i grudniu cena promocyjna 150,00 zł za całe ciało

  Czas zabiegu: w zależności od partii od 30-90 minut