Zabieg w Bielsku, który oferujemy przeznaczony jest dla każdego rodzaju cery wymagającej oczyszczenia. Szczególnie polecany dla cery z wykwitami tj. zaskórniki otwarte, zaskórniki zamknięte, prosaki itp. Usuwanie zanieczyszczeń skóry jest ważnym elementem w pielęgnacji. Oczyszczanie twarzy nie jest zabiegiem tylko dla skór trądzikowych czy tłustych, ale wszystkich. Poprzez głębokie oczyszczenie aktywne składniki zawarte np. w kremach mogą dotrzeć w głąb naskórka.

Wskazania:

skóra mocno zanieczyszczona

zaskórniki zamknięte i otwarte

trądzik

zmiany grudkowo-krostkowe

łojotok

Efekty:

głęboko oczyszczona skóra

usunięte martwe komórki naskórka

wyeliminowanie zaskórników i wyprysków

odblokowanie porów i ujść gruczołów łojowych

stymulacja usuwania toksyn z tkanek

poprawa mikrocyrkulacji krwi i limfy

przywrócenie cerze blasku i świeżego kolorytu

przygotowanie do innych zabiegów kosmetycznych.

Cena: twarz - 150 zł

Oczyszczanie pleców - 220 zł

Czas zabiegu: 90 minut

Mikrodermabrazja diamentowa to zabieg, który najczęściej jest wykonywany w okolicy twarzy. Zdarza się jednak, że przeprowadza się go również w obrębie pleców. Jego głównym zadaniem jest wygładzenie zmarszczek mimicznych, a także redukcja blizn i przebarwień skórnych. Zastosowanie mikrodermabrazji zalecane jest zwłaszcza osobom, które pragną pozbyć się zmarszczek powstałych w procesie starzenia skóry lub przebarwień skóry, jakie pojawiły się m.in. w wyniku nadmiernego opalania.

Mikrodermabrazja – zalety zabiegu

W czasie zabiegu mikrodermabrazji wykorzystuje się wbudowaną pompę, która wciąga zrogowaciały i martwy naskórek. Efekty widocznie są niemal natychmiastowo, a skuteczność jest potwierdzona licznymi badaniami. Zabieg pozwala nie tylko zredukować zmarszczki, ale i rozjaśnić skórę, dzięki czemu sprawia ona wrażenie odświeżonej i odmłodzonej. Ponadto zlikwidowane zostają zmiany pigmentacyjne oraz zaskórniki. W niektórych przypadkach mikrodermabrazję stosuje się również do usuwania rozstępów i innych zmian występujących na ciele. Ten rodzaj głębokiego peelingu stymuluje bowiem odnowę włókien kolagenowych oraz wzrost nowych komórek. Jakie są największe zalety tego zabiegu? Bez wątpienia należą do nich łatwość wykonania i całkowita bezbolesność. Tuż po przeprowadzeniu mikrodermabrazji poprawiony zostaje koloryt i struktura skóry, zwiększa się także jej elastyczność. Dla utrwalenia zmian zaleca się przeprowadzenie przynajmniej 3-4 zabiegów. Zapraszamy do naszych specjalistów w Bielsku-Białej.

Efekty uboczne

Po zabiegu nie występują żadne efekty uboczne poza lekkim zaczerwieniem skóry, który powinien całkowicie zniknąć w ciągu kilku godzin. Mikrodermabrazja nie jest bolesna, ale u osób ze szczególnie wrażliwą cerą może wystąpić uczucie dyskomfortu.

Dla kogo przeznaczony jest zabieg?

Z mikrodermabrazji mogą skorzystać zarówno kobiety, jak i mężczyźni o różnym typie skóry. Wyjątek stanowi jedynie skóra z widoczną siecią rozszerzonych naczyń krwionośnych. Bielsko Biała to miejscowość, gdzie mieści się nasz gabinet kosmetyczny, w którym mogą Państwo wykonać ten zabieg.

Cena (twarz, szyja, dekolt): mikrodermabrazja diamentowa - 100 zł

Cena w połączeniu z innymi zabiegami na twarz 50 zł

Czas zabiegu: 60 minut

Jest to bezbolesny, delikatny i nieinwazyjny zabieg oczyszczający z wykorzystaniem ultradźwięków. Polecany jest osobom, których skóra potrzebuje intensywnej odnowy. Kawitacja to stosunkowa prosta procedura, która skutecznie usuwa nadmiar sebum i zrogowaciały naskórek z twarzy oraz dogłębnie regeneruje, dzięki czemu cera staje się promienna, zdrowa i naturalnie piękna.

Zabieg ten wykonywany jest przy pomocy urządzenia wytwarzającego fale ultradźwiękowe, które po skierowaniu na wilgotną skórę wywołują efekt kawitacji. Rozpylona na skórze woda tworzy mikroskopijne pęcherzyki wypełnione rozrzedzonym gazem, które pod wpływem drgań ultradźwiękowych gwałtownie pękają. W wyniku tych działań dochodzi do rozbicia martwych komórek i odsłonięcia młodszej warstwy skóry, wolnej od nadmiaru łoju, bakterii czy substancji toksycznych. Peeling kawitacyjny charakteryzuje się bezbolesnym i bezpiecznym przebiegiem, co jest niewątpliwie jego zaletą.

Cena (twarz, szyja, dekolt): peeling kawitacyjny - 100 zł

Cena w połączeniu z innymi zabiegami na twarz 50 zł

Czas zabiegu: 60 minut