Manicure SPA to doskonale odprężenie dla zmęczonej i przesuszonej skóry dłoni. Zabieg wykorzystujący delikatny peeling oraz balsam Mokosh Cosmetics doskonale regeneruje, odżywia i nawilża. Wykonany masaż pobudza cyrkulacje krwi, odpowiednie ruchy przeciwdziałają skrzywieniom i zwyrodnieniom, następuje rozluźnienie mięśni i silna regeneracja skóry dłoni.

Cena: 45 zł/45 minut

Manicure tradycyjny profesjonalny manicure polegający na skróceniu, opiłowaniu i oczyszczeniu paznokcia. Skórki usuwane są za pomocą cążek, a płytka pomalowana lakierem kolorowym firmy Vinylux, który utrzymuje się min 7-10 dni. Ponieważ nasz gabinet dba o higienę, wszystkie pilniki i polerki są używane tylko raz i wyrzucane do odpadów. Wiemy, ze dla niektórych to oczywiste, ale niestety nie dla wszystkich.

Cena: 45 zł/45 minut

Pracujemy na najlepszych markach SPN oraz NeoNail. Paznokcie utrzymują się w idealnym stanie od 3-4 tygodni. Ponieważ nasz gabinet dba o higienę, wszystkie pilniki i polerki są używane tylko raz i wyrzucane do odpadów. Wiemy, ze dla niektórych to oczywiste, ale niestety nie dla wszystkich.

Manicure hybrydowy: 60 zł/60 minut

Manicure hybrydowy French 65 zł/ 70 min

Manicure hybrydowy Syrenka 65 zł/ 60 min

Pękające pięty są często spotykaną i uciążliwą dolegliwością, która znacząco pogarsza stan naszego samopoczucia. Częstą przyczyną pękania jest odwodnienie skóry. Poprzez regularne zabiegi pielęgnacyjne stopy staną się znowu miękkie, elastyczne i gładkie. Głębokie pęknięcia skóry (zwłaszcza na piętach) mogą się przemienić w szczeliny, które sięgają głębszych tkanek, przez co zwiększa się ryzyko infekcji. Zabieg na stopy, który proponujemy pomoże w zniwelowaniu problemu, nawilży skórę stóp i sprawi, że stanie się bardziej elastyczna. W zabiegi wykorzystujemy skarpety regenerujace firmy Klapp Cosmetics.

Cena: 60 zł/45 minut

Zabieg pedicure poprawia wygląd naturalnej płytki paznokcia i skóry stóp. Polega on na skróceniu płytki w linii prostej tak, aby jak najbardziej zminimalizować ryzyko wrastania paznokci w tkanki miękkie. Narośnięte na płytkę skórki usuwamy cążkami. Zrogowaciały naskórek na stopach ścieramy peelingiem oraz profesjonalną frezarką. Stosujemy wyrównujący peeling i balsam odpowiednio dobrany dla potrzeb danej stopy. Pracujemy na profesjonalnej marce dedykowanej do pielęgnacji stóp Gehwol. Po peelingu wykonujemy delikatny, relaksacyjny masaż stóp. Paznokieć odtłuszczamy i malujemy lakierem vinylux. Kolor utrzymuje się od 2- 3 tygodnie. Ponieważ nasz gabinet dba o higienę, wszystkie pilniki i polerki są używane tylko raz i wyrzucane do odpadów. Wiemy, ze dla niektórych to oczywiste, ale niestety nie dla wszystkich.

Cena: 90 zł/75 minut

Pedicure hybrydowy to prawdziwy hit. Uzyskasz piękny lśniący kolor na długo! Paznokcie pozostaną odporne na ścieranie i odpryskiwanie. W naszej ofercie mamy do wyboru wiele eleganckich i modnych kolorów. Zabieg ten jest idealny dla zapracowanych kobiet, które nie mają czasu na codzienne malowanie paznokci stóp. Metoda ta jest trwała. Pozwala na uzyskanie pięknych paznokci nawet przez 4 tygodnie. Specjalny lakier nakładany jest warstwami i utwardzany w lampami UV.

Cena: 125 zł/90 minut